Miley Cyrus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miley Cyrus

welcy na naj 4ym 0 miley cyrus..regyjte se i 0bawezn0 bydite red0wni :* w0jim0 was...
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Fanovi traže novu sezonu!!!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Sweet Nadja

Sweet Nadja


Broj poruka : 136
Datum upisa : 08.01.2010
Lokacija : In ShOpPiNg !!!

Fanovi traže novu sezonu!!! Empty
PočaljiNaslov: Fanovi traže novu sezonu!!!   Fanovi traže novu sezonu!!! EmptyUto Jan 12, 2010 12:54 am

Miley je do sada više puta pokazala da joj nije stalo do snimanja serije kašnjenjem na snimanja, ostavljanjem telefona upaljenog u toku snimanja i izvođenjem raznih gluposti (napisali smo već u novostima o Miley)!!! Fanovi s ovim ne mogu da se pomire pa su potpisivali razne peticije i održavali proteste!!! Miley kraj snimanja serije nije dematovala ali nije ni potvrdila , što znači da su želje fanova i dalje velika želja za koju se nadaju da će je ostvariti!!!


Fanovi traže novu sezonu!!! S23470175533_6637 Fanovi traže novu sezonu!!! S2258470765_8864 Fanovi traže novu sezonu!!! S9912505665_1912
Nazad na vrh Ići dole
https://miley-world-fanclub.serbianforum.info
Miley-Smiley

Miley-Smiley


Broj poruka : 52
Datum upisa : 11.01.2010
Godina : 31

Fanovi traže novu sezonu!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Fanovi traže novu sezonu!!!   Fanovi traže novu sezonu!!! EmptyUto Jan 12, 2010 10:00 pm

I ja bi zeljela da bude jos mnogo sezona!
Nazad na vrh Ići dole
Sweet Nadja

Sweet Nadja


Broj poruka : 136
Datum upisa : 08.01.2010
Lokacija : In ShOpPiNg !!!

Fanovi traže novu sezonu!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Fanovi traže novu sezonu!!!   Fanovi traže novu sezonu!!! EmptyUto Jan 12, 2010 10:41 pm

Ja da sam na njenom mjestu, bila bih srećna što sam dobila ulogu...xaxaxaa........ Very Happy Very Happy Very Happy ...a nervira me što se ponavljaju sve jedne te iste epizode...
Nazad na vrh Ići dole
https://miley-world-fanclub.serbianforum.info
Miley-Smiley

Miley-Smiley


Broj poruka : 52
Datum upisa : 11.01.2010
Godina : 31

Fanovi traže novu sezonu!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Fanovi traže novu sezonu!!!   Fanovi traže novu sezonu!!! EmptySre Jan 13, 2010 9:51 pm

Da. I love you
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Fanovi traže novu sezonu!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Fanovi traže novu sezonu!!!   Fanovi traže novu sezonu!!! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Fanovi traže novu sezonu!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Miley Cyrus :: Novosti!!!-
Skoči na: