Miley Cyrus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miley Cyrus

welcy na naj 4ym 0 miley cyrus..regyjte se i 0bawezn0 bydite red0wni :* w0jim0 was...
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Dolly Parton brani Miley

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Miley-Smiley

Miley-Smiley


Broj poruka : 52
Datum upisa : 11.01.2010
Godina : 31

Dolly Parton brani Miley Empty
PočaljiNaslov: Dolly Parton brani Miley   Dolly Parton brani Miley EmptyUto Jul 27, 2010 1:57 pm

U intervjuu za The Late Show Davida Lettermana Dolly Parton komentarisala je mladu koleginicu iz estradnih voda, Miley Cyrus, koja se poslednjih nedelja našla na meti mnogih zbog razuzdanih nastupa i droljastog oblačenja. “Uz nju sam uvek ako me ikad zatreba. I moram priznati da se iznerviram kada vidim kako je mrcvare kritikama, a devojka se samo trudi izgraditi karijeru. Ima 17 godina i ja lično vrlo dobro znam kako je to biti u njenim godinama, zato vas molim da je ostavite na miru”, kaže country pjevačica.

Nekoliko nedelja pre simpatične Dolly u showu Davida Lettermana gostovala je i Miley Cyrus, za koju voditelj ima samo reči hvale. “Mislim da će sve ispasti dobro jer je ona jako pametna. Nisam toga bio svestan sve dok nisam napravio intervju s njom”, kaže Letterman, aludirajući na izjavu maloletne pevačice i glumice koja je izjavila da se još uvek smatra detinjastom. “Još sam uvek detinjasta i onaj ko tvrdi da odrastam prebrzo me zapravo uopšte ne poznaje”, zaključila je 17-godišnjakinja.

Dolly Parton brani Miley Dolly-Parton-214x300 ...
Nazad na vrh Ići dole
Sweet Nadja

Sweet Nadja


Broj poruka : 136
Datum upisa : 08.01.2010
Lokacija : In ShOpPiNg !!!

Dolly Parton brani Miley Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolly Parton brani Miley   Dolly Parton brani Miley EmptyNed Avg 15, 2010 1:53 pm

upravu je....
Nazad na vrh Ići dole
https://miley-world-fanclub.serbianforum.info
 
Dolly Parton brani Miley
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Izgledajte kao Miley!!!
» Miley 's biografy
» Miley plovi...
» gif0wi miley
» Miley teen fashion superstar

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Miley Cyrus :: Zanimljivosti!!!-
Skoči na: